+Wycena realizacji

MISJA

Wierzymy w uczciwą, partnerską i długofalową współpracę opartą na realizacji wspólnych celów.
Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań digitalowych o najwyższej jakości, dzięki rzetelności, wiedzy oraz doświadczeniu.

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.

Agencja

Jesteśmy jedyną agencją z Trójmiasta mogącą poprowadzić kampanie PROGRAMMATIC i jedną z niewielu, która realizuje działania własnymi zasobami. Wierzymy w synergię i zintegrowane działania, dlatego nasza struktura oparta jest o multidyscyplinarny, kreatywny zespół specjalistów z bogatym, ponad 10 letnim doświadczeniem w branży Digital Marketingowej.


Doświadczenie

CAMP7 jako agencja działa z powodzeniem od 2012 roku. Nasz zespół oraz wyselekcjonowani partnerzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w szeroko rozumianej branży reklamowej i marketingowej. Część z nas zajmowała kierownicze stanowiska w działach marketingu i pracowała dla największych marek w kraju i zagranicą. Członkowie naszego zespołu pracowali dla takich marek jak Energa, Mattel, Leica, Scandic, Amazon, Link 4, Jula, Bosch, Converse, KIA.

Specjalizacja

Tworzymy i projektujemy cyfrowe doświadczenia. Specjalizujemy się w działaniach digitalowych łącząc technologie, komunikacje i design. Osiągamy wysokie rezultaty dostarczając zauważalne i weryfikowalne efekty. Zwiększamy sprzedaż, konwersje, pozyskujemy leady i budujemy świadomości marki za pomocą zaawansowanych technologii internetowych. Doradzamy, analizujemy i szkolimy z zakresu Digital Marketingu.