+ Zapytaj o ofertę

Od dużych marek

Od dużych marek do starupów
i mniejszych klientów.

List do mikołaja

Mattel Poland / Vacoloca

Stworzylismy zaawansowaną aplikację konkursową dla najmłodszych. Serwis oferował świetną zabawę poprzez zaprojektowane gry HTML5 i konkursy. W trakcie tworzenia aplikacji uśmiech nas nie opuszczał, być może dlatego, że w końcu pomoglismy samemu Świętemu Mikołajowi, usprawniając wcześniejsze procesy :).

Role: UX/UI, Development

Więcej

Łatwe i udane
zakupy

Galeria Przymorze

Nowa strona dla centrum Galeria Przymorze. Każdy punkt doczekał się własnej strony, gdzie mógł publikować najnowszą ofertę. Uruchomilismy także dział promocję, który cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Dzięki późniejszej kampanii SEO i Social Media ożywilismy nieco ruch i nadalismy nowego wyrazu samej komunikacji.

Role: UX/UI, Development, Social Media, SEO

Kampania Walk For Life

W4L

Walk For Life to aplikacja mająca na celu pomagać w realizacji życiowych celów. Cieszymy się, że możemy pomagac w promocji tak ważnych projektów. Przez około 2 miesiące uzyskaliśmy zasięg na poziomie, 1 091 625 oraz 2 329 599 wyświetleń. Akytywność to 22 832, a samych leadów tylko z samego formularza facebookowego uzyskaliśmy blisko 1000.

Role: Social Media, Lead Generation

Kampania Mówię Do Ciebie Słyszysz?

BERNAFON POLSKA

Kampania, której celem było dotrzeć z przekazem do osób, które borykają się z problemami ze słuchem. Postawiliśmy na edukacje dot. zaburzeń oraz mniej oficjalny przekaz tworząc nazwę "Mówię do ciebie słyszysz" - chcieliśmy w ten sposób zwrócić uwagę na często lekceważony i bardzo powszechny problem. Jesteśmy także dumni, ze społeczności i cieszymy się z więzi jaką zbudowaliśmy. Dotarliśmy do blisko 500 000 osób, które nieprzerwanie angażują się w życie społeczności.

Role: Kampania Social Media

Koncepcje

Często wpadamy na nowe pomysły i staramy się prezentować nasz punkt widzenia odnośnie możliwości jakie daje namm niesamowicie szybki rozwój technologii. Po prawej nasza koncepcja popularnej aplikacji TINDER oparta o AI.

Role: UX/UI